PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866220}
7,1 17 524
oceny
7,1 10 1 17524
6,3 46
ocen krytyków
Belfast
powrót do forum filmu Belfast

Krytycy...

ocenił(a) film na 8

Nie będę traktować poważnie krytyków, którzy ocenili ten film poniżej 3. Wiem, że nie jest łatwo wyznaczyć granicę pomiędzy obiektywną oceną kunsztu kinematograficznego a subiektywnymi odczuciami, ale krytyk filmowy przed wystawieniem oceny przynajmniej powinien spróbować.

ocenił(a) film na 3
mac2305

Proszę cię... Kto jak kto, ale ty powinieneś umieć rozpoznać landrynkowy kiczor.

ocenił(a) film na 8
Dramat

A mi akurat taki landrynkowy, sentymentalny kiczor przypadł do gustu, ale to nieważne. Zdaję sobie sprawę z tego, że film może się nie podobać (Ty akurat zmieściłaś się w tej mojej skali od trzech w górę :D), ale naprawdę warto brać pod uwagę obiektywnie dobre elementy. Np. zdjęcia, dźwięk, muzyka, kreacje aktorskie. Jak można dać 2?

ocenił(a) film na 3
mac2305

Właśnie to pierwsze zdanie jest bardzo ważne! To szanuję. Po prostu ja oczekiwałam innego filmu. Niech ci będzie - zdjęcia i inscenizacja 9.

ocenił(a) film na 8
Dramat

No i zgoda :d

mac2305

Bo krytyczki - jak każda kobieta - potrzebują skrajnych emocji od reżysera .Od ckliwości i wzruszeń po rozpacz i ból. A Kenneth na jednej nucie , więc taki bodziec ma z każdą minutą mniejsze działanie.

ocenił(a) film na 10
mac2305

większość krytyków nie powinna być traktowana poważnie. Ale Ci co daja ponizej 5 temu filmowi to raczej jacys samo mianowani krytycy, którzy pewnie nie mają pojęcia co to jest montaż albo że rezyser to nie ten co trzyma kamerę i 'kameruje'

pinang

Dałbym ocenę wyżej gdyby nie ta druga scena z zamieszkami przed supermarketem, wyglądało to trochę tandetnie, jakby aktorzy nie wiedzieli co robią.

ocenił(a) film na 8
Taio

Aktorzy doskonale wiedzą co robią. Reżyser tłumaczył im: Scena ma wyglądać tandetnie, bo to nie jest realistyczny obraz tylko obraz w oczach dziecka. Rozumiecie? to do roboty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones