PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780426}

Córki Rzeszy

Six Minutes to Midnight
5,2 1 390
ocen
5,2 10 1 1390
Córki Rzeszy
powrót do forum filmu Córki Rzeszy

Niezły film poruszający ciekawy temat niedoszłego sojuszy brytyjsko-niemieckiego tuż przed wybuchem drugiej wojny światowej - ciekawy motyw z tą szkołą dla młodych naziolek w Anglii - nie wiedziałem że coś takiego miało miejsce - zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć.Dobrze że ten film nazywa rzeczy po imieniu - czyli Niemcy a nie jacyś kosmiczni Nazisci.Mnie ten obraz trzymał w ciekawości i napięciu do samego końca - było kilka dobrych momentów i scen jak moja ulubiona czyli ta gdy młode Niemki słuchają przemówienia Adolfa w radio i jak reagują - tak właśnie reagowało społeczeństwo niemieckie a dzisiaj próbują światu wmówić jaki to był biedny naród niemiecki żyjący pod dyktaturą obrzydliwego Hitlera - bardzo dobra scena.Na plus również śliczne brytyjskie widoczki - mam ewidentną słabość do tych klifów,wrzosowisk itd.Na minus - samo zakończenie - inaczej sobie to wyobrażałem.Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones