Andrea Corr

Andrea Jane Corr

7,5
32 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrea Corr

Jedna z najpiękniejszych i najestetyczniejszych kobiet w świecie muzycznym, obdarzona niezwykłym talentem wokalnym i urokiem osobistym. Oceniam jako całokształt piosenkarski: 9/10.

Martinus_filmweb

potwierdzam, aczkolwiek dla mnie 10 na 10 Michał Bawor

gorgg4

Potwierdzam:)

Martinus_filmweb

Tak, wraz z siostrzyczkami zawojowała serca wielu degustatorów dobrej muzyki i nietuzinkowych głosów, kawałek Breathless czynił smakowite doznania zmysłowi słuchu, zresztą jak i wiele innych mniej znanych utworów.

Martinus_filmweb

Chociaż wiem że cała płyta "In Blue" jest Ci znana i odpowiednio doceniana, a i starszy brat Jim ma niemały wkład w sukces rodzinnego zespołu.

Black_Horse_filmweb

Jim to w zasadzie jako najstarszy najbardziej ogarniał całą grupę. Szkoda że zespół się rozpadł te 8 lat temu i raczej nie ma szans żeby kiedykolwiek reaktywował, ale czego dokonali to im nikt nie odbierze. Natomiast wyczynów aktorskich Andrei szczerze powiedziawszy nie znam, ale kiedyś się muszę im przyjżeć.

tulpa

Zespół się nie rozpadł. Pod koniec 2015 wydali nową płytę "White Lights".

Rukiija

Rozpadł się, lub bardziej zawiesił i przez 10 lat nie istniał jako tako, ale reaktywował we wrześniu zeszłego roku, to wiem. Tego posta pisałem, gdy jeszcze do tego nie doszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones