Judi Dench

Judith Olivia Dench

8,1
38 207 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Judi Dench

ze względu problemów ze wzrokiem....chciałbym aby jako M grała dalej, bo jest po prostu
rewelacyjna... ale już powiedziała, że w Skyfall po raz ostani wciela się w tą rolę. Odwaliła
kawał dobrej roboty jako aktorka, no i przez 17 lat jako M.

PanFerdek

Popieram w pełni Twoje zdanie, Cięzko bedzie ja zastapić, ale jak to się mówi nie ma ludzi niezastąpionych.

PanFerdek

No niestety, ale smutna prawda. Judi Dench cenie za ogromny wkład w kinematografię zarówno światową jak i lokalną, brytyjską. Należy do elity. Niesamowicie plastyczna, każda rola inna. Nigdy nie ma się wrażenia wtórności. Boli mnie to, że coraz więcej genialnych aktorów będzie musiało ustąpić temu plastikowi bez emocji, który obecnie się promuje. Judi nie ma w ogóle godnej następczyni i to jest najgorsze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PanFerdek

Wspaniałą aktorka, charyzmatyczna. Jej kreacje są nieprzeciętnie autentyczne. Znakomita M w Bondzie, ale najbardziej chyba zapadł mi film Pani Henderson.

PanFerdek

Bond bez niej to nie będzie Bond...

Agness_92

Spojler - przecież nikt jej nie będzie zastępował w Bondzie ;)

Saiint

Już ma nastepce i to lepszego

Agness_92

Nie, to już nie będzie Bond. Będzie Spiderman

PanFerdek

To dlatego M w Skyfallu umarła... trochę szkoda, bo moim zdaniem była świetną szefową Bonda.

PanFerdek

minęło 9 lat od tego wpisu a Judy gra w najlepsze, właśnie zobaczyła ją w "Blithe spiryt", i świetnie się trzyma :)

Kasha

Właśnie otrzymała nominacje do Oscara. Swoją drogą to ogromne zaskoczenie bo wszyscy typowali że nominacje za „Belfast” zgarnie aktorka grająca role Matki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones