Judi Dench

Judith Olivia Dench

8,1
38 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Judi Dench

Głosować! Top10 czeka aby przyjąć Judi do swego grona!!

użytkownik usunięty
globus

poczekaj już niedługo, ale tak swoją drogą to nie wiem za co ta kobieta dostała Oscara w filmie "Zakochany Szekspir"

Za swoją świetną rolę ;) Fakt, że nie duża, ale genialna... Może trochę przesadzam, ale poprostu uwielbiam tę aktorkę! Widocznie nie miała większej konkurencji (nie wiem, bo nie widziałem pozostałych pań)! Moim zdaniem powinna zgarnąć jeszcze statuetkę za IRIS (przyznano ją Halle Berry).
Jednak jej najlepsza rola moim zdaniem to Barbara w NOTATKACH O SKANDALU - tyle, że tym razem konkurencja była miażdżąca i Oscara odebrała rewelacyjna Helen Mirren, która zgarniała wtedy wszystko...

globus

Też się zdziwiłam, że nie przekroczyła granicy tysiąca punktów... przecież to wybitna aktorka!

Kinomaniaczka_

Nareszcie w Top 10 :]

Caryca

I Judi już jest! Mam nadzieję, że nie spadnie nisko, otrzymując pały od fanów Zaca Efrona (ble).

Kinomaniaczka_

A ja mam nadzieję, że nie zmienia w związku z tym jej zdjęcia, na jakieś nieciekawe, czarno-białe.

Jorjan

A ja mam nadzieję że nie zobaczę na jej forum , sformułowania typu :''a kto to jest ? W czym zagrała ?''..

Darken

Oj, żebyś się tragicznie nie rozczarował :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones